Oficjalne koszulki II Ultramaraton Warmiński WARNELAND

Podczas pierwszej edycji biegu, wielu z Was pytało się o oficjalne koszulki biegu, które udało się nabyć paru zawodnikom.


W tym roku też jest taka możliwość i można przy okazji zrobić coś pożytecznego. Pytacie w jaki sposób? Śpieszymy z wyjaśnieniem.
Firma Runspiration, która jest producentem oficjalnych koszulek II Ultramaratonu Warmińskiego WARNELAND, zobowiązała się przekazać cześć środków z każdej sprzedanej koszulki na rzecz Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, a poziom wsparcia uzależniła od ilości zamówionych koszulek.
A wygląda to tak:
– 1-25 sztuk, Runspiration przekazuje 9 zł/szt.
– 26-50 sztuk, Runspiration przekazuje 19 zł/szt.
– powyżej 50 sztuk, to Runspiration przekazuje 29 zł/szt. na rzecz Fundacji.
To, jak wielka będzie darowizna, zależy tylko od Was. a tak pisze o tym producent:
Runspiration Charytatywnie – kup oficjalną koszulkę WARNELAND, a my przekażemy część jej ceny na rzecz Fundacji “Przyszłość dla Dzieci”. Im więcej sprzedanych koszulek, tym większa będzie kwota przekazana charytatywnie. Tylko od Was zależy, jak wielki będzie poziom naszego wsparcia!”
Jak wygląda cały proces? Zamawiacie koszulkę, którą za małą dopłatą (6 zł) możecie spersonalizować, dokonujecie opłaty, a koszulkę odbieracie w biurze zawodów w swoim pakiecie startowym. Na koniec Runspiration, liczy ilość sprzedanych sztuk i dokonuje przelewy na konto fundacji.


Proste, fajne i skuteczne

Link do sklepu z koszulkami: https://runspiration.pl/ii-ultramaraton-warminski/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.