Biegnij Charytatywnie dla Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”

Możesz pobiec charytatywnie i sprawić, aby Twój wysiłek był czymś więcej. Zbieraj pieniądze, podejmuj i rzucaj wyzwania znajomym, pobiegnij ultramaraton, a tym samym pomóż wrócić do zdrowia fundacyjnym dzieciom.

 

Sprawdź kto z nami biegnie:
Jako wisienkę na torcie długiej listy podziękowań, Krzysztof Mańkowski – organizator ultramaratonu, pozostawił podziękowania dla Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Współpracowaliśmy ze sobą, aby uzbierać jak najwięcej środków na leczenie małych podopiecznych Fundacji. Dzięki wspólnym wysiłkom i niesamowitej postawie biegaczy, którzy utworzyli skarbonki, udało się zebrać łącznie 5495 zł. Ten wynik jest czymś wspaniałym, ale już dziś marzymy, aby go pobić w 2019 roku, mówi Krzysztof Mańkowski.

Wystartowały zapisy na kolejną edycję Warneland Ultramaratonu Warmińskiego.
Razem stwórzmy drużynę Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”! Pomóżmy chorym dzieciom! Wybiegajmy im Przyszłość!

#MaszMoc!
Możesz sprawić, aby Twoje bieganie było czymś więcej, zaraź swoim entuzjazmem i chęcią pomagania znajomych. Załóż wirtualną skarbonkę , określ kwotę którą chcesz zebrać, zbieraj pieniądze, podejmuj i rzucaj wyzwania znajomym, pobiegnij w Warnelandzie, a tym samym pomóż wrócić do zdrowia naszym podopiecznym. My zagwarantujemy Ci świetną zabawę!

Jak to działa?

KROK 1
Przede wszystkim zarejestruj się na stronie biegu i zaznacz w formularzu, że chcesz wziąć udział w biegu charytatywnym.
Nie musisz płacić za start, ale deklarujesz, że do 31 marca 2019 roku zbierzesz co najmniej 250 zł na wsparcie podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Masz moc, Ty decydujesz!

Po rejestracji dostaniesz od nas maila z dalszymi ws

 

kazówkami. Jeśli tylko będziesz chciał zaprosić do pomocy dzieciom swoich znajomych, masz taką możliwość. Poprosimy Cię o kilka słów o sobie, Twoje zdjęcie i podanie kwoty, którą chcesz zebrać. Na tej podstawie na naszej stronie założymy Ci „skarbonkę”, za pośrednictwem której Twoi przyjaciele, rodzina i sąsiedzi będą mogli finansowo wspierać Twój udział w Warnelandzie, a tym samym będziecie wspierać podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

KROK 2
Jeśli uda Ci się zebrać kwotę którą założyłeś, wówczas pieniądze zasilą konto Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, a Ty otrzymasz od nas pakiet startowy. Na zebranie środków masz czas do 31.03.2019 r.

Jeśli Twoi znajomi i przyjaciele staną na wysokości zadania i w Twojej skarbonce kwota, którą założyłeś pojawi się przed czasem, nadal możesz kontynuować zbiórkę, aż do 11 maja. Im więcej uda się zgromadzić środków, tym większej liczbie dzieci pomożemy!

KROK 3
W biurze zawodów odbierzesz pakiet startowy II Ultramaratonu Warmińskiego Warneland wraz z podziękowaniami od Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.
Teraz pozostanie nam trzymać za Ciebie kciuki! Będziemy tam razem z Tobą i będziemy Ci kibicowali!

A CO JEŚLI SIĘ NIE UDA?
Jeśli nie uda Ci się zdobyć minimalnej kwoty, nie martw się – zebrane przez Ciebie i Twoich przyjaciół środki wpłyną na konto Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, a Ty nadal będziesz miał możliwość wzięcia udziału w ultramaratonie. Dokonaj opłaty startowej, a pakiet będzie Twój.

„Piękno tej idei polega na doskonałym połączeniu przyjemności z biegania i bezinteresownego pomagania” Krzysztof Sobczak z Olsztyna, jedyny dotąd Polak, który przebiegł morderczy Jungle Marathon 2013 w Brazylii, żeby pomóc dwóm ciężko chorym chłopcom.

Cel jest jeden – biegamy i pomagamy!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.