I Jesienny Ultramaraton Warmiński WARNELAND ŁAŃSK – 26.10.2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych sympatyków, jak również osoby, które dopiero o nas usłyszały, do udziału w I Jesiennym Ultramaratonie Warmińskim WARNELAND ŁAŃSK, który odbędzie się 26.10.2019 r. w Łańsku, a jego baza start oraz meta mieścić się będą w legendarnym kurorcie „Łańsk”. Trasa jesiennego ultramaratonu przebiegać będzie tradycyjnie przez piękne tereny Lasów Warmińskich. Nie zabraknie górek, jezior i rzek oraz dzikiej zwierzyny.
Uczestnicy do pokonania będą mieli 53 km, na których tradycyjnie jak to u nas, będzie zlokalizowany jeden punkt kontrolno-żywieniowy.
Limit 8 godzin powinien sprawić, że w spokoju dotrzecie do mety, jednak ostrzegamy, żeby nie bagatelizować trasy, gdyż na pewno zweryfikuje ona brak przygotowania i lekceważące podejście do ultra.
Jednocześnie w ramach biegu, przewidziane jest after party z okazji „18” urodzin organizatora.
Plan zakłada, iż spotykamy się w Łańsku w piątek, odbieramy pakiety startowe, uczestniczymy w odprawie i idziemy spać. Rano jemy śniadanie, bierzemy udział w biegu, doprowadzamy się do porządku i spotykamy się wieczorem na dekoracjach zwycięzców oraz podsumowaniu imprezy, po czym celebrujemy symboliczne zakończenie sezonu ultra i urodziny szefa tego zamieszania. Na koniec idziemy grzecznie spać. W niedzielę rano jemy śniadanko i bezpiecznie oddalamy się do domów.
Podczas pobytu będzie możliwość korzystania z basenu znajdującego się na ośrodku.

Kurort „Łańsk” przygotował specjalną ofertę dla uczestników imprezy.

Jeden nocleg ze śniadaniem: 70 zł/os

Dwa noclegi ze śniadaniami: 140 zł/os

Limit miejsc ograniczony i dotyczy osób, które zapisały się na bieg. Rezerwacje i opłaty za nocleg, trzeba uzgadniać bezpośrednio z recepcją ośrodka.
Organizator nie pobiera wyżej wymienionych opłat za pobyt.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.