BIURO ZAWODÓW

BIURO ZAWODÓW mieścić się będzie w sali konferencyjnej obok wypożyczalni sprzętu sportowego (łyżwy, rowery itp.) naprzeciwko restauracji PLANKTON (Kapitańska 17a)

Godziny otwarcia:

Piątek 12.05.2023 1 6:00-21:00

Sobota 13.05.2023 07:00-11:00

Przypominamy również o wyposażeniu obowiązkowym, które znajdziecie w REGULAMINIE oraz o zasadach uczestnictwa i poruszania się po trasie biegu (trasa nie jest wyłączona z ruchu, nie zamykamy żadnych dróg, wszyscy muszą się stosować do zasad ruchu drogowego i przepisów, które je określają.

Wszystkie trasy będą oznakowane taśmami. Biało czerwone taśmy dla dystansu W10+ oraz PATA W50+, natomiast dla dystansu W100+ mamy taśmy koloru żółto-czarnego.
Pomimo, iż trasy będą oznaczone, wymagamy abyście mieli wgrane Tracki w swoich urządzeniach (zegarek, telefon), gdyż co roku, ktoś ściąga i przewiesza oznaczenia, chcąc wprowadzić Was w błąd.
Pliki GPX macie do pobrania na stronie zapisów www.superczas.pl/warneland2023 Jak zejdziecie niżej na podgląd mapy, to w jej dolnym prawym rogu będzie „Pobierz trasę” Klikacie w to i przenosi Was na Traseo.pl gdzie musicie się zalogować w celu pobrania pliku GPX.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.